Elköszöntünk Szabó Gábor tanár úrtól


A társas tánc oktatása 2012 szeptemberében kezdődött iskolánkban. A megvalósítása Szabó Gábor tanár úr nevéhez fűződik, aki minden erejével azon volt, hogy gyermekeinkbe elültesse a mozgás és a tánc szeretetét. Mindössze 2 és fél év, de azóta gyökeresen változott meg tanulóink viszonya ehhez a mozgásformához.

A kezdetekkor óráról-órára, hétről-hétre fejlődött gyermekeink ritmusérzéke, mozgáskoordinációja, tartása, figyelme…fegyelme. 🙂  Megdöbbentő volt e gyors folyamat, s ámulatba ejtette a tantestületet, a szülőket is  az a változás, melyet csak egy hozzáértő személy tud kicsalni a nem minden esetben motivált gyermekeinkből…

……februárban derült ki, hogy a sors egy lehetőséget tartogatott Gábor bácsi számára, s ezzel ő élni kíván….

Útjához jó szelet, s munkájához nagyon sok szerencsét kívánunk a jövőben… 🙂

                                                     Búcsúvideó Gábor bácsinak

 

És, aki még nem látta Őt táncolni…. 🙂