Jótékonysági est 2015


Az idei évben is megszerveztük a Jótékonysági estet, ahol gyermekeink magas színvonalú műsorokkal örvendeztették meg  az érdeklődő közönséget.

A legbensőségesebb ünnepünk  közeledtével  Filamella Tibor alpolgármester köszöntötte a megjelenteket a műsor kezdetén, majd László Olga igazgatónő átadta a tanulmányi verseny legeredményesebb tanulóinak az elismerést.

Osztályoként adták elő gyermekeink mindazt, mellyel készültek az ünneplő közönség megörvendeztetésére. 🙂

jótékonysági est 1. Jótékonysági színd. 3JPG

jótékonysági est 3.

                                                                            További képek

A műsor szünetében a Szülői Munkaközösség kaláccsal, teával kedveskedett a jelenlévőknek.

A műsor 2. részét záró közös dal után tombolasorsolás következett.

Az est meglepetéssel zárult a jelenlévők számára. A Művelődési Ház mögötti területen felkapcsolódtak a karácsonyfa fényei, majd hatalmas kivetítőn elevenítettük fel, hogy hogyan készült a község apraja s nagyja a közelgő ünnepre.